VII kurs myślistwa łuczniczego.

Kolejny kurs na patent myśliwego-łucznika za nami, tym razem po raz pierwszy na północy kraju oraz po raz pierwszy poprowadzony przez świeżo upieczonych instruktorów IBEP Andrzeja Kowalski, Pawła Jastrzębskiego, Sebastiana Nowaka oraz Artura Karetko.

Tym razem na kurs zapisało się 18 uczestników, finalnie pojawiło się 15 osób. Kryteria kwalifikacji przyjęliśmy jak zwykle ostre i finalnie zdało kurs i licencje IBEP uzyskało 13 uczestników, nie mniej warto dodać iż poziom bezdyskusyjnie rośnie z każdą kolejną edycją, o czym świadczy poziom zdawalności a nie popuszczaliśmy nikomu.

Dla każdego z nas były to nowe doświadczenia i niezapomniane chwile spędzone we wspaniałej, niepowtarzalnej atmosferze. Dreszczyk podniecenia i sytuacje budowania napięcia towarzyszył nam do samego końca. Pogoda nie rozpieszczała szczególnie w sobotę, jednak jak głosi stare myśliwskie przysłowie pogoda na polowanie może być tylko dobra lub bardzo dobra.

 Gratulacje należą się każdemu z kursantów za przezwyciężanie własnych słabości i zdobywanie doświadczenia. Przed wami jeszcze długa droga, która właśnie się rozpoczęła…

 1 2 3 4 5 6 7Do zobaczenia w łowisku

Hubert darz!

Z łuczniczym pozdrowieniem

Andrzej Kowalski